
Витяжка Faber Corinthia Isola Ev8+ DG Matt/Concrete A37
55 999 ₴
- В наявності
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дизайн Corinthia Isola поєднує в собі сучасні тенденції та елементи античності – натхненням для створення цієї витяжки стала стародавня коринфська колона. Вертикальні грані на її поверхні надають неповторного вигляду класичній формі, а низ витяжки оброблений декоративною смугою з іншого матеріалу, що імітує патинований метал. Витяжка оснащена сучасним вентиляційним блоком Evo, який завдяки своїй оптимізованій геометрії знижує рівень шуму та енергоспоживання та працює у класі енергоспоживання А.
Щілинний відсмоктування по периметру зони всмоктування повністю замінює відсутність горизонтальної частини витяжки, це технічне рішення у поєднанні з потужним вентиляційним агрегатом забезпечує дуже високу ефективність прямого вловлювання парів. Вибір функцій здійснюється з допомогою ненав’язливого сенсорного управління нетрадиційної квадратної форми.
Витяжка також може бути підключена до індукційної варильної панелі Faber бездротового зв’язку, що дозволяє керувати обома приладами з одного місця. Робоча поверхня чудово підсвічується шістьма мікросвітлодіодами, які також утворюють цікаву особливість.
Вентиляційний блок Evo
Дифузор Evo був розроблений завдяки ретельному вивченню динаміки рідин з оптимізованою геометрією, що забезпечує чудові результати з погляду енергоефективності, знижуючи споживання енергії, а також шум. Він також може працювати з довгими чи нерівними трубами.
Зовнішній мотор
Комплект, що дозволяє зняти двигун (вентиляційний блок) з витяжки та розмістити його за межами кухні. Це дозволяє досягти практично безшумної роботи.
Адаптація для підключення до системи рекуперації тепла
Витяжка, підключена до системи рекуперації тепла, запобігає втратам тепла. Система рекуперації тепла зберігає до 90% тепла, яке без користі йшло б у зимові місяці. Система поєднує в собі переваги роботи витяжки з відведенням (повітрообміном) та рециркуляцією (запобіганням тепловтратам).
Щілеве всмоктування
Повітря всмоктується через конічний профіль по периметру зони всмоктування. Це значно збільшує швидкість потоку та здатність втягувати навколишні пари. Панель, що перекриває зону всмоктування, запобігає проникненню шуму від вентиляційної установки назад у кухню, знижуючи рівень шуму на 25%.
Інтенсивна витяжка
Збільшену потужність витяжки можна активувати натисканням кнопки з будь-якої швидкості. Вона призначена для короткочасного використання. Через 10 хвилин прилад автоматично перейде на ту швидкість, з якою була активована функція.
Індикація насичення фільтра
Ця функція попереджає про необхідність обслуговування (промивання) жирових фільтрів або заміни фільтрів для видалення запахів (тільки в режимі рециркуляції).
Мікросвітлодіодні лампи
Підсвічування за допомогою мікросвітлодіодних лампочок поєднує ефектний елемент дизайну і рівномірне освітлення робочої поверхні.
Підключення до варильної панелі
Можливість бездротового керування витяжкою шляхом дотику до панелі варильної панелі - ще одне інноваційне рішення, яке компанія Faber використовує для того, щоб зробити ваше дозвілля на кухні більш приємним. Це дуже корисно, особливо для стельових витяжок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faber |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | відсутнє |
| Вид | острівна |
| Вугільний фільтр | відсутній |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр вихідної отвори | 120-150 мм |
| Жировий фільтр | металевий |
| Зворотний клапан | немає |
| Колір | Чорний |
| Комплект монтажний | немає |
| Кількість двигунів | 1 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Потужність ламп | немає даних |
| Продуктивність | 1169 куб. м/рік куб. м/час |
| Пульт управління | Немає |
| Режими роботи | відведення/рециркуляція |
| Розміри (ШхВхГ) | 370 х 770 — 1215 х 370 мм |
| Рівень шуму | 52-71 дБ |
| Таймер | без таймера |
| Тип керування | сенсори |
| Тип монтажа | на устілці |
| Тип освітлення | LED-лампа |
| Турбо-режим | є |
| Функція Hob2Hood | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 999 ₴



