
Акустична система Redragon Kaidas Black (71514)
4 999 ₴
- В наявності
- Код: 71514
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна та потужна акустична система 2.0 Redragon Kaidas із двома сателітами потужністю по 3 Вт забезпечує відтворення чистого та глибокого звуку. RGB підсвічування надає акустичній системі динамічності та вдало підкреслює її ігровий характер.
З’єднуйтесь з іншими пристроями та відтворюйте улюблену музику за допомогою бездротової технології Bluetooth або AUX аудіовходу. Підключайте її до свого смартфона, планшета, ПК, ігрової консолі чи телевізора та насолоджуйтесь звуком високої якості.
Компактний розмір та оригінальний дизайн акустичної системи Redragon Kaidas зробить її вдалим доповненням будь-якого сучасного інтер’єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redragon |
| Кількість смуг | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 6 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| 6.5 мм (jack) | немає |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | є |
| Chromecast | немає |
| Coaxial | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| HDMI ARC | немає |
| NFC | немає |
| RCA | немає |
| S/PDIF | немає |
| USB | немає |
| USB Type-A | немає |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| XLR / TRS / TS | немає |
| microUSB | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm, вихід на навушники |
| Вага загальна | 0.62 кг |
| Габарити загальні | 117 х 91 х 117 мм |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | 117 х 91 х 117 мм |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | 2.25" |
| Харчування | від USB |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | 2 динаміка, регулятор гучності, посібник користувача |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | 2 х 3 вт |
| пульт ДК | є |
| Підсвічування | є |
| Сабвуфер | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | >86 дБ |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час роботи | - |
| Частотний діапазон | 160 – 20 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴









