
Водонагрівач Tesy Bilight Compact 15A GCA 1520 L52 RC
7 155 ₴
- В наявності
- Код: 304140
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
60 ° C - найбільша температура нагріву води, достатній показник, щоб убити всі бактерії, що знаходяться в ній;
23 хвилини - час, якого вистачить, щоб бак був наповнений гарячою водою;
пінополіуретанова теплоізоляція - її шар знаходиться між корпусом і баком, довше зберігає нагріту воду;
мокрий ТЕН - безпосередньо контактує з рідиною, має потужність 2000 Вт;
бак із сталі зі склокерамічним покриттям має посилені антикорозійні властивості;
універсальність — бойлер вартістю 6210 грн можна використовувати як у громадських закладах, так і для вирішення побутових завдань вдома.
Якщо ви знаходитесь у пошуках компактного бойлера, який можна буде розмістити над мийкою, варто звернути увагу на модель Tesy BiLight Compact GCA 1520 L52 RC. Вона має пластиковий корпус, а бак містить 15 літрів води. Рекомендуємо купити бойлер Tesy BiLight Compact GCA 1520 L52 RC, щоб встановити у санвузлі ресторану, кафе, готелю, іншого приміщення з великою кількістю відвідувачів. Пристрій комплектується інструкцією з експлуатації, що підключається до електричної мережі 230 В.
Особливості конструкції бойлера Tesy BiLight Compact GCA 1520 L52 RC
У магазині Vencon енергоефективний водонагрівач вдасться придбати на найвигідніших умовах. У дизайні бойлера плоскої форми білий колір поєднується із сірим. На корпусі є індикатор роботи та поворотний регулятор.
Налаштування температури нагріву не займає багато часу. Після настінного монтажу вода підключається знизу. Нагріту рідину можна використовувати одразу в кількох точках. Ціна бойлера Tesy BiLight Compact GCA 1520 L52 RC відповідає його функціональності, потужності та характеристикам.
Електричний водонагрівач, виготовлений у Болгарії, відповідає високим стандартам якості. На його електричні компоненти надається гарантія на 25 місяців, а на бак – 5 років. Монтаж слід довірити професіоналові, який виконає завдання з дотриманням вимог безпеки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Вага | 8.7 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 399 х 377 х 304 см |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає даних |
| Захист (магнієвий анод) | немає даних |
| Захист від перегріву | немає даних |
| Колір | білий/сірий |
| Максимальна температура нагрівання | 60°C |
| Матеріал бака | Сталева |
| Обсяг | 15 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 2000 Вт Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Турбо-режим | немає даних |
| Форма бака | пласка |
| Час первинного нагріву | 23 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 155 ₴



