
Водонагрівач Tesy Modeco Ceramic GCV9SL 1004724D C21 TS2RCP
27 507 ₴
- В наявності
- Код: 304326
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водонагрівач Tesy Modeco 100 л, сухий ТЕН 2х1,2 кВт серії ModEco Ceramic з сухим ТЕНом (2 нитки напруження) і вбудованим змійовиком - це ефективне рішення для систем гарячого водопостачання в будинках, де є альтернативні джерела теплової енергії: твердопаливний або газовий котел і т.д.
Бойлер зроблений з дотриманням найвищих європейських стандартів безпеки і якості.
Всередині бак захищають від корозії склокерамічне покриття, анод.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Вага | 42.8 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 470 х 985 х 496 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає даних |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегріву | немає даних |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання | 80°C |
| Матеріал бака | Сталева |
| Обсяг | 120 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 2400 Вт Вт |
| Підведення труб | нижнє/ліворуч |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | сухий ТЕН |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | циліндрична |
| Час первинного нагріву | 22 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 507 ₴





