
Водонагрівач Tesy Modeco Ceramic S GCV9S 1004724D C21 TS2RCP
27 507 ₴
- В наявності
- Код: 303561
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричні водонагрівачі ModEco Ceramic - це високоефективне рішення для використання альтернативних джерел теплової енергії, наприклад сонячних колекторів, газових котлів та котлів на твердому паливі.
Керамічний нагрівальний елемент
Непрямий керамічний нагрівальний елемент забезпечує до 70% більшу площу тепловіддачі.
Капілярний термостат
Капілярний термостат - це пристрій високого класу, який використовується для максимально точного регулювання температури води та забезпечує високу надійність роботи водонагрівачів Tesy.
Eco Smart
Режим знижує витрату електроенергії без зменшення кількості нагрітої води та комфорту користувача завдяки спеціально розробленому та вбудованому програмному забезпеченню.
Piston ефект
Запатентована конструкція сопла для води, що надходить, створює ефект поршня, що забезпечує на 15% більше гарячої води.
Плазмове зварювання
Високотехнологічний метод для плазмового зварювання без додаткового матеріалу з дуже низьким тепловим впливом на основний метал.
Перерваний термоміст
Конструкція є видаленням термічного зв’язку між резервуаром для води і монтажним кронштейном. Ця технологія забезпечує зниження втрат енергії на 16%.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Вага | 42.8 кг |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття бака | немає даних |
| Габарити (ШхВхГ) | 470 x 985 x 496 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає даних |
| Захист (магнієвий анод) | немає даних |
| Захист від перегріву | немає даних |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання | 60°C |
| Матеріал бака | Сталева |
| Обсяг | 100 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 2400 Вт Вт |
| Підведення труб | праворуч |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | сухий ТЕН |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | циліндрична |
| Час первинного нагріву | 18 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 507 ₴




