
Водонагрівач Tesy Dry 100V CTV OL 1004416D D06 TR
10 335 ₴
- В наявності
- Код: 305098
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дана модель водонагрівача призначена для встановлення в регіонах із жорсткою, агресивною або мінералізованою водою. Вона розрахована на тривалу безперервну роботу, проста в управлінні та обслуговуванні. Придбати Tesy DRY 100V (CTVOL 100 44 16D D06 TR) із зручним способом доставки у будь-який населений пункт України можна у нашому інтернет-магазині Vencon.
Технічні характеристики та особливості Tesy DRY 100V (CTVOL 100 44 16D D06 TR)
Водонагрівач відповідає європейським вимогам щодо якості та безпеки матеріалів, що використовуються. При виробництві Tesy DRY 100V (CTVOL 100 44 16D D06 TR) використовувалася технологія плазмового дугового зварювання, завдяки якій продовжується термін служби пристрою. Склокерамічне покриття Crystal Tech має додатковий анодний захист. Поєднання цих двох характеристик підвищує стійкість бака до утворення корозії та накипу.
Трубки для подачі водопровідної води виготовлені з нержавіючої сталі. Технологія PISTON-EFFECT дозволяє збільшити кількість гарячої води на 15%: холодна вода надходить із уповільненням, повільно змішуючись із нагрітою. За допомогою технології INSUTECH запобігає появі теплового мосту між кронштейном та ємністю для води, що дозволяє виключити тепловтрати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Вага | 27.3 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ) | 440 x 911 x 468 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає даних |
| Захист (магнієвий анод) | є |
| Захист від перегріву | є |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання | 70°C |
| Матеріал бака | Сталева |
| Обсяг | 100 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 1600 Вт Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | сухий ТЕН |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | циліндрична |
| Час первинного нагріву | 2 роки 56 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 335 ₴



