
Водонагрівач Tesy Maxeau Classic GCV 1505620 D06 SRC
15 999 ₴
- В наявності
- Код: 304062
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Tesy Maxeau - розроблена відповідно до європейських стандартів безпеки та високих вимог до якості. Серед переваг – найбільша теплоізоляція завтовшки 40 мм та, як наслідок, відсутність теплових втрат під час роботи в режимі очікування. Надійне якісне емальне покриття Tesy CrystalTech надійно захистить внутрішній бак від корозії.
У серії болгарських бойлерів Tesy Maxeau представлені моделі об'ємом 150 і 200 літрів у виконанні з мокрим (мідним) та сухим стеатитом. Зовнішній регулятор температури дозволяє налаштувати бойлер до 70°C. Діаметр бойлерів Tesy Maxeau складає 560 мм.
Водонагрівачі з серії MaxEau Classic розроблені відповідно до європейських стандартів безпеки та високих вимог до якості. Ці моделі поєднують запатентовані інноваційні рішення, розроблені інженерами TESY у галузі енергоефективності та ефективності приладів, призначені для забезпечення більшої кількості гарячої води та збільшеного терміну служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Вага | 43 кг |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття бака | немає даних |
| Габарити (ШхВхГ) | 560 х 1083 х 567 мм |
| Дисплей | немає |
| Захист (ПЗВ) | немає даних |
| Захист (магнієвий анод) | немає даних |
| Захист від перегріву | є |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання | 70°C |
| Матеріал бака | Сталева |
| Обсяг | 150 л |
| Положення встановлення | вертикальне положення |
| Потужність | 2000 Вт Вт |
| Підведення труб | нижнє |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Тип ТЕНу | мокрий (відкритий) ТЕН |
| Тип установки | настінне |
| Тип керування | механічне |
| Турбо-режим | немає |
| Форма бака | циліндрична |
| Час первинного нагріву | 3 рік 55 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 999 ₴



