
Віконний пилосос Karcher WV 1 Plus (1.633-608.0)
2 999 ₴
- В наявності
- Код: 1.633-608.0
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний віконний пилосос Karcher WV 1 Plus гарантує бездоганну чистоту вікон у поєднанні з колосальною економією часу та сил. Продумана комбінація пульверизатора з мікроволоконною насадкою забезпечує ефективне очищення скла, після якого апарат ретельно збирає з них брудну воду, не даючи їй залишати розлучення і стікати на підлогу. Завдяки цьому прибирання здійснюється набагато легше та втричі швидше, ніж при використанні звичайних методів миття вікон. Акумуляторний привід у поєднанні з компактними розмірами гарантує максимальну зручність використання. При цьому можливості апарата не обмежуються лише миттям вікон - він чудово підходить і для очищення будь-яких інших гладких поверхонь.
Подовження терміну гарантійного обслуговування
При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Зарядний пристрій | Так |
| Колір | Білий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Індикатор стану акумулятора | є |
| Акумулятор | 1 шт |
| Вага | 1.3 кг кг |
| Вид поверхні | дзеркало, скло, плитка |
| Додатково у комплекті | - |
| Документація | є |
| Концентрат для мійки вікон | 20 мл |
| Матеріал всмоктувальної насадки | гума |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напружка акумулятора | немає даних |
| Насадка для кульверизатора | є |
| Площа прибирання на 1 заряді | 70 м2 |
| Потужність | немає даних Вт |
| Пульверизатор | з пульверизатором |
| Регулювання потужності | без регулювання |
| Резервуар для збирання рідини | 100 мл |
| Розміри | 13 x 25 x 27.5 см |
| Рівень шуму | немає даних |
| Серветка | є |
| Тип | Ручний |
| Тип прибирання | вологе |
| Час заряджання акумулятора | 2.5 рік |
| Час роботи на одному заряді | 25 хв |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴








