
Вентилятор Ardesto FT-B25W
799 ₴
- В наявності
- Код: FT-B25W
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільний вентилятор ARDESTO FT-B25W гармонійно поєднує продуктивність, ергономічність та стильний дизайн. Стане в нагоді для створення комфортної атмосфери, даруючи прохолоду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Тип управління | Механічне |
| Варіант установки | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3D-обертання | немає |
| Автовідключення | немає |
| Автоповорот | з автоповоротом |
| Ароматизація | немає |
| Тип вентилятора | лопатевий |
| Дисплей | без дисплея |
| Діаметр лопастей | 15 см |
| Харчування | від мережі |
| Захист | немає |
| Керування по Wi-Fi | відсутнє |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | пластик + метал |
| Основа | кругла пластикова |
| Потужність | 30 Вт Вт |
| Призначення | побутові |
| Пульт дистанційного керування | без пульта |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Регулювання висоти | без регулювання висоти |
| Коригування кута нахилу | є |
| Регулювання напряму потоку повітря | є |
| Таймер | без таймера |
| Тип установки | Настільний |
| Функція зволоження | немає |
| Функція іонізації | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴







