
Ламінатор Fellowes Lunar A3 (f.L5716701)
2 420,10 ₴
- В наявності
- Код: f.L5716701
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LUNAR A3 - простий і зручний у використанні ламінатор, що не потребує додаткових налаштувань. Відмінно підходить для домашнього застосування та невеликих офісів, забезпечуючи акуратне та довговічне ламінування важливих документів, фотографій та матеріалів формату A3.
Пристрій розігрівається приблизно за 6 хвилин і оснащений світлодіодним індикатором готовності, який нагадує, коли можна розпочинати роботу. Ламінатор призначений для гарячого ламінування, надійно захищаючи документи від вологи, забруднень та зношування.
Ширина входу становить 320 мм, швидкість роботи - 30 см/хв, підтримується плівка товщиною до 80 мкм, а максимальна товщина готового документа, що ламінує, - 0,4 мм.
Для зручності перенесення передбачені ручки, а функція розблокування ролів дозволяє легко витягти застряглий пакет. При використанні оригінальних пакетів Fellowes пристрій ламінує без застрягань, забезпечуючи рівний та акуратний результат.
Компактний, легкий і надійний LUNAR A3 стане практичним помічником для повсякденних завдань вдома або в офісі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fellowes |
| Формат | A3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | немає |
| Автоподавання | немає |
| Гаряче ламінування | є |
| Дисплей | немає |
| Кількість валів | 2 шт |
| Ламінування світлин | є |
| Максимальна товщина плівки | 80 мкм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Метод нагріву | гарячі вали |
| Призначення | для дому / для офісу |
| Реверс | немає |
| Регулювання температури | немає |
| Робоча температура | 110 °C |
| Розміри | 90х486х150 мм |
| Споживана потужність | 460 Вт |
| Тип | конвертові |
| Фольгування | немає |
| Холодне ламінування | немає |
| Час нагріву | 6 хвилин |
| Швидкість ламінування | 30 см/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 420,10 ₴




