
Відеодзвінок Reolink D340B (Video Doorbell Wi-Fi/АКБ)
9 449 ₴
- В наявності
- Код: D340B
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відеодзвінок Reolink D340B (Video Doorbell Wi-Fi/АКБ)
Відеодзвінок Reolink D340B (Video Doorbell Wi-Fi/АКБ) має вбудовану відеокамеру з роздільною здатністю 5 Мп та кутом огляду 134°, мікрофон та динамік для розмови з відвідувачем, механічну кнопку виклику, слот microSD. Завдяки вбудованій камері з роздільною здатністю 5 Мп ви отримаєте кришталево чітке зображення. Широкий кут огляду 134° дозволить бачити не тільки осіб у вас за дверима, а й те, що відбувається навколо них. Підтримка дводіапазонного Wi-Fi. Reolink Video Doorbell WiFi підтримує діапазони Wi-Fi 2.4 ГГц та 5 ГГц для більш стабільного з'єднання. Просто розмістіть його будь-де в межах зони дії Wi-Fi.
Дизайн
Відеодзвінок має мінімалістичний та технологічний стиль. Пристрій має тонкий та стильний корпус.
Роздільна здатність 5 Мп 2К+
Завдяки вбудованій камері з роздільною здатністю 5 Мп ви отримаєте кришталево чітке зображення. Широкий кут огляду 134° дозволить бачити не тільки осіб у вас за дверима, а й те, що відбувається навколо них.
Підтримка дводіапазонного Wi-Fi
Reolink D340B підтримує діапазони Wi-Fi 2,4 ГГц та 5 ГГц для більш стабільного з'єднання. Просто розмістіть його будь-де в межах зони дії Wi-Fi.
Повідомлення про людину та зону руху
Дверний дзвінок Reolink D340B вміє визначати людину в кадрі і не сповіщатиме вас про інший рух за дверима. Ви також можете встановити зону руху, за якою слід спостерігати.
Збереження відеозаписів, робота з відеореєстратором
Reolink Video Doorbell може працювати в режимі звичайної камери та записувати відео. Зберігати відео протягом тривалого часу можна у кілька способів:
- На MicroSD: підтримується запис на флеш-носій
- NVR: запис 24/7 на відеореєстратор Reolink.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REOLINK |
| Кількість абонентів | 1 |
| Загальні | |
| Вага | 231 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 100 Мбіт/с |
| Wi-Fi | з Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | 10 м |
| Виявлення людини | є |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Харчування | вбудований акумулятор |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 150° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/3.11" CMOS |
| Реле | немає |
| Робоча температура | -10°C – +55°C |
| Роздільна здатність відео | 2048х2048 |
| Розміри | 160х48х29.5 мм |
| Слот для microSD | до 256 ГБ |
| Тип установки | накладний |
| Тип фотоапарата | кольорові |
| Тип панелі | відео + аудіо |
| Тип пристрою | відеодзвінок |
| Тип під'єднання | дротові + бездротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 449 ₴

