
Кріплення для проектора Gembird CM-B-01
799 ₴
- В наявності
- Код: CM-B-01
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регульоване кріплення на стелю для проектора
Повне рухоме кріплення з регулюванням висоти та функцією нахилу/повороту/обертання
Підтримує більшість проекторів (макс. 13 кг)
Включає всі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 13 кг |
| Розміри | |
| Вага | 1.16 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відступ від стіни/стелі | 380-580 мм |
| Нахил | -15° ~ +15° |
| Обертання | 360° |
| Тип | Стельове кріплення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴









