
Кронштейн Gembird WM-90F-01 (VESA800х400)
829 ₴
- В наявності
- Код: WM-90F-01
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
Надпотужний сталевий фіксований настінний кронштейн для РК-екрана.
Підтримує більшість РК-телевізорів з діагоналлю екрана від 43 до 90 дюймів.
Автоматичні пружинні замки зі швидкознімними шнурами для легкої установки.
Сумісність із VESA, макс. 800 мм х 400 мм.
Відстань до стіни: 29 мм.
Включає всі необхідні монтажні матеріали.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань від стіни | 29 мм |
| Кут нахилу | немає даних |
| Кут повороту | немає |
| Кількість ступенів свободи | - |
| Максимальний стандарт VESA | 800х400 мм |
| Місце встановлення | настінне |
| Регулювання | фіксований |
| Рекомендована діагональ | 43" - 90" |
| Стандарти VESA | 200 х 200 мм, 400 х 200 мм, 300 х 300 мм, 400 х 400 мм, 600 х 400 мм, 800 х 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 829 ₴



