
Кронштейн Gembird WM-70ST-01 (VESA600х400)
1 549 ₴
- В наявності
- Код: WM-70ST-01
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний кронштейн для телевізора з двома кріпленнями
Підтримує більшість 37-70-дюймових LCD/LED-телевізорів
Сумісність з VESA, макс. 600 мм х 400 мм
Відстань до стіни 78 - 400 мм
Дозволяє повертати на 120 градусів і нахиляти на 20 градусів
Практичний вбудований рідкий рівень для ідеального вирівнювання
Включає всі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань від стіни | 78 - 400 мм |
| Кут нахилу | -20° |
| Кут повороту | + 60/- 60° |
| Кількість ступенів свободи | - |
| Максимальний стандарт VESA | 600х400 мм |
| Місце встановлення | настінне |
| Регулювання | поворотно-похилій |
| Рекомендована діагональ | 37" - 70" |
| Стандарти VESA | 200х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х400 мм, 600х400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 549 ₴






