
Проєктор Acer X1328AF WXGA (MR.JXU11.001)
22 620 ₴
- В наявності
- Код: MR.JXU11.001
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Acer X1328AF – це інноваційний проєктор, який забезпечує високу яскравість 5000 люмен і чітку роздільну здатність WXGA (1280x800 пікселів) для створення яскравого та деталізованого зображення навіть у світлих приміщеннях. Завдяки контрастності 20 000:1 і підтримці технології Acer LumiSense, проєктор автоматично адаптує зображення під контент для максимально комфортного перегляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Чорний |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 240 Вт |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1280x800 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, кабель живлення, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 313х114х226 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | немає даних |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | немає даних |
| Енергоспоживання | 290 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 20000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1280х800 |
| Максимальна фокусна відстань | 24 мм |
| Мінімальна фокусна відстань | 21.85 мм |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 3 Вт |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | немає даних |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 5000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 620 ₴





