
Проєктор Acer P1257i XGA (MR.JUR11.001)
23 675 ₴
- В наявності
- Код: MR.JUR11.001
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскравість 4800 люменів
При яскравості до 4800 люменів ви зможете насолоджуватися чітким та яскравим зображенням навіть при денному освітленні та на великій відстані, а також у приміщеннях середнього та великого розміру.
Acer BlueLightShield
Завдяки технології Acer BlueLightShield знижується навантаження на зір.
Роздільна здатність XGA
Проєктор забезпечує високу чіткість зображення з роздільною здатністю 1024x768 XGA навіть на великій відстані.
Acer LumiSense
Технологія Acer LumiSense налаштовує яскравість і насиченість залежно від проектованого контенту.
Acer ColorBoost3D
Технологія Acer ColorBoost3D забезпечує точну передачу кольору і яскраве реалістичне зображення.
Acer ColorSafe II
Насолоджуйтесь реалістичною та природною передачею кольору завдяки технології ColorSafe II, яка динамічно керує RGB-каналами, запобігаючи вицвітанню.
Автоматична корекція трапецієподібних спотворень по вертикалі
З легкістю змінюйте кут перегляду завдяки автоматичному коригування вертикального трапецієподібного спотворення при проектуванні.
Цілодобова робота
Цей проєктор можна використовувати протягом усього дня, що ідеально підходить для використання на громадських екранах та виставках.
Бездротовий проєктор
Забудьте про проводи, що плутаються — використовуйте проєктор разом з бездротовим адаптером.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Размеры | |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, кабель живлення, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 300х105х220 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | немає даних |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | немає даних |
| Енергоспоживання | 260 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 10000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1024х768 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Сила лампи | немає даних |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Дозвіл | 1024х768 |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 4800 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 675 ₴





