
Проєктор Acer X1228 XGA (MR.JXD11.001)
18 480 ₴
- В наявності
- Код: MR.JXD11.001
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскравість 4800 люменів
Насолоджуйтесь максимально чітким і барвистим зображенням навіть за денного освітлення та з великої відстані (у приміщеннях від середнього до великого розміру) завдяки яскравості 4800 люменів.
Роздільна здатність XGA
Навіть на великих відстанях цей проєктор дає змогу відтворювати чітке зображення завдяки роздільній здатності 1024x768 XGA.
Acer ColorBoost3D
Відтворюйте реалістичні кольори та блискуче яскраве зображення з технологією Acer ColorBoost3D.
Acer ColorSafe II
Насолоджуйтеся чіткими, природними кольорами з технологією ColorSafe II, яка контролює динамічні рівні RGB для запобігання послабленню кольорів.
Acer LumiSense
Acer LumiSense налаштовує яскравість зображення і насиченість кольорів залежно від контенту, який ви переглядаєте.
Acer BlueLightShield
Захистіть свій зір від зайвого навантаження, застосовуючи технологію Acer BlueLightShield.
Автоматична вертикальна корекція спотворення
Знайти правильний кут для презентації простіше завдяки автоматичній корекції трапецієвидного спотворення, що коректує спотворення по вертикалі.
Безпечна для довкілля технологія Acer EcoProjection
Зменшення споживання енергії на 70% і подовження терміну експлуатації лампи до 15 000 годин завдяки технології Acer EcoProjection.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Чорний |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Размеры | |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, кабель живлення, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 313х113.7х240 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | немає даних |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | немає даних |
| Енергоспоживання | 275 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 20000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1024х768 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 3 Вт |
| Сила лампи | 240 Вт |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | є |
| Підтримка HDR | немає |
| Дозвіл | 1024х768 |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 4800 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 480 ₴







