
IP-виклична панель Hikvision DS-KV8113-WME1(C)
8 010 ₴
- В наявності
- Код: DS-KV8113-WME1(C)
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підтримка Wi-Fi, зручне налаштування та відсутність необхідності проведення. Підтримка конфігурації веб. Алюмінієвий сплав, приємний промисловий дизайн, IP65, IK08, 3 вбудовані індикатори. Внутрішній зчитувач карток Mifare, 1-канальна станція контролю. Придушення шуму та придушення луни. 2-мегапіксельна HD-камера з ІЧ-підсвічуванням. Живлення стандартний PoE/12 В постійного струму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Кількість абонентів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 100 Мбіт/с |
| Wi-Fi | з Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | 3 м |
| Вага | немає даних кг |
| Виявлення людини | немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Харчування | DC 12 В |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | сріблястий з чорним |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 124°/75° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Реле | є |
| Робоча температура | -40°C – +53°C |
| Роздільна здатність відео | 1920х1080 |
| Розміри | 174х91х29 мм |
| Слот для microSD | немає |
| Тип установки | накладний |
| Тип фотоапарата | кольорові |
| Тип панелі | відео + аудіо |
| Тип пристрою | виклична панель |
| Тип під'єднання | дротові + бездротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 010 ₴

