
Кондиціонер Ardesto ARD-ACS24-I
29 999 ₴
- В наявності
- Код: ARD-ACS24-I
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ARDESTO CoolSmart — це не лише охолодження влітку, а й ефективне обігрівання взимку, навіть при зовнішній температурі до -15 °C. Крім того, моделі допомагають підтримувати оптимальну вологість у приміщенні завдяки режиму осушення, що сприяє здоровому мікроклімату та захисту від плісняви.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Вага | 31 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| COP | немає даних |
| EER | немає даних |
| Wi-Fi керування | є |
| Іонізація | немає |
| Автоматичний режим | немає |
| Вентиляція (рециркуляція) | немає |
| Габарити | 853х602х349 мм |
| Енергоспоживання під час обігріву | 7 кВт |
| Енергоспоживання під час охолодження | 7,03 кВт |
| Колір | Білий |
| Маркування по БТЕ/BTU | 24000 BTU |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Наявність пульта | з пультом |
| Нічний режим (режим сну) | немає |
| Обігрів | є |
| Осушення | є |
| Охолодження | є |
| Очищенння повітря | немає |
| Потужність обігріву | 7,18 кВт |
| Потужність охолодження | 7,03 кВт |
| Режим роботи | охолодження + обігрів + осушення |
| Рекомендована площа приміщення | до 70 м2 |
| Робота за мінусової температури | до -15°C |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 28-46 дБ |
| Таймер | немає |
| Тип фреону | R 32 |
| Турбо-режим | немає |
| Шум | 53 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 999 ₴










