
Ніж універсальний Tefal Precision 12 см (K2890524)
759 ₴
- В наявності
- Код: K2890524
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найгостріші ножі від Tefal
Ножі лінійки Precision настільки гострі, що здатні тоненько нарізати будь-які продукти легким рухом леза.
Гострота під новим кутом
Кут заточки 22° гарантує надзвичайну гостроту для точного та легкого розрізання інгредієнтів одним рухом ножа.
Комфорт у вашій руці
Поєднання вишуканого дизайну ручки, яка запобігає ковзанню руки, з легкістю самої конструкції дарує задоволення від процесу нарізання.
Ножі, загартовані льодом
Довговічність, гострота та стійкість до корозії завдяки унікальній технології охолодження леза при температурі -120°C.
Німецька нержавіюча сталь
Міцний матеріал – це запорука довговічності ножа. В лінійці Precision використовується високоякісна німецька нержавіюча сталь, яка гарантує стійкість до корозії та міцність леза.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Тип | Ніж універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| V-подібне заточування | Немає |
| Антибактеріальне покриття | немає |
| Вага | 0.084 кг кг |
| Довжина леза ножа | 120 мм |
| Ергономічна форма ручки | є |
| Колекція | Precision |
| Колір ручки | сріблястий |
| Матеріал ручки | Неіржавка сталь |
| Можливість миття в посудомийній машині | є |
| Наявність зубчиків | немає |
| Наявність чохла/футляра | без ч охоло |
| Нековзне покриття ручки | немає |
| Петля для підвісу | немає |
| Тип кріплення ручки | cуцільне лиття |
| Тип леза | штамповане |
| Ширина леза | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759 ₴










