
Планшет Doogee Tab G6 6/256 Grey
7 599 ₴
- В наявності
- Код: Tab G6 6/256 Grey
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Doogee Tab G6 — це універсальний планшет, який поєднує високу продуктивність і зручний дизайн. Завдяки потужним характеристикам, він підходить для роботи та розваг, забезпечуючи швидку обробку даних і приємний досвід користування.
Екран пристрою дає чітке зображення, а довгий час роботи без підзарядки дозволяє використовувати його протягом тривалого часу. Завдяки 11-дюймовому дисплею, що забезпечує широкий кут огляду, ви можете вільно переглядати контент.
Міцна конструкція та надійність в поєднанні з сучасними функціями роблять його відмінним вибором для щоденного використання.
Doogee Tab G6 працює під управлінням системи Android 15, що гарантує безперебійну та ефективну роботу різноманітних додатків на пристрої. Крім того, Android 15 представляє передові функції конфіденційності та безпеки, які пропонують користувачам ряд персоналізованих налаштувань для задоволення їхніх вимог до захисту конфіденційності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Колір | Сірий |
| Операційна система | Android |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 554 г |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 8000 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Встановлена ОС | Android 15.0 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрану | 11" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Навігація система | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | без ч охолодження/скла |
| Наяність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Основа камери | 13 Мп |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Процесор | Unisoc Tiger T7250 |
| Підтримка SD-карти | до 2 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | є |
| Дозвіл екрану | 1280x800 |
| Розмір (ВхШхГ) | 257.3 х 168.8 х 7.9 мм |
| Серія | Doogee Tab G6 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | 1.8 ГГц |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Швидка зарядка | відсутня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 599 ₴










