
Відпарювач Philips STH7030/10
3 099 ₴
- В наявності
- Код: STH7030/10
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інноваційна поворотна голова дозволяє легко розгладжувати складки під будь-яким кутом, надаючи вам можливість прасувати вертикально або горизонтально — саме так, як вам подобається.
Парова пластина має загострений кінчик, який легко та точно розгладжує складки у важкодоступних місцях, таких як ґудзики, комірці та складки.
Ваш відпарювач готовий до використання лише за 30 секунд, про що свідчить індикатор. Це робить прасування легким, і ви можете в останню хвилину передумати щодо одягу.
Технологія OptimalTEMP гарантує відсутність ризику пропалення тканин, які можна прасувати, тому вам більше не доведеться турбуватися про вибір правильної температури.
Безперервна, потужна подача пари до 28 г/хв розслабляє волокна тканини, швидко та ефективно розгладжуючи складки, надаючи вашому одягу чудовий вигляд.
Два налаштування пари: режим ECO економить воду без шкоди для результатів прасування, тоді як режим MAX забезпечує потужніший потік пари.
Відпарювач має компактний дизайн, тому ви можете брати його із собою, щоб освіжити одяг, коли вам це потрібно, без необхідності розкладати прасувальну дошку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | немає |
| Вертикальна прасувальна дошка | відсутня |
| Вертикальне відпарювання | з підтримкою вертикального відпарювання |
| Довжина шлангу | немає |
| Довжина шнура | 2.5 м |
| Додаткові насадки | немає |
| Захист від накипу | немає |
| Знімний резервуар для води | є |
| Колір | Білий |
| Матеріал підошви | нержавіюча сталь |
| Об'єм резервуару для води | 0.2 л |
| Обертання шнура на 360° | відсутнє |
| Основна насадка | пряме випаровування |
| Паровий удар | немає |
| Постійна пара | є |
| Потужність | 1500 Вт Вт |
| Потужність парового удару | немає |
| Потужність постійної подачі пари | 28 г/хв |
| Регулювання температури | відсутнє |
| Регулятор подачі пари | є |
| Розміри | 35.5 х 14.1 х 12.9 см |
| Система «Крапля-стоп» | немає |
| Система самоочищення | немає |
| Стійка-вішалка | немає |
| Терморукавичка | є |
| Тип відпарювача | ручний |
| Тиск пари | немає даних |
| Час нагрівання води | 30 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴










