
Настільна плита First FA-5096-1
1 099 ₴
- В наявності
- Код: FA-5096-1
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
Робоча поверхня із загартованого високоміцного скла
Швидкий нагрів, до 300°С за 30 сек.
Плавне регулювання температури
Індикаторна лампочка живлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор увімкнення | є |
| Автовідключення | є |
| Блокування від дітей | немає |
| Діаметр конфорки 1 | 19.4 см |
| Діаметр конфорки 2 | - |
| Діаметр конфорки 3 | - |
| Діаметр конфорки 4 | - |
| Електрозапалювання | немає |
| Загальна кількість конфорок | 1 конфорка |
| Загальна потужність плити | 1250 Вт |
| Захист від перегріву | немає |
| Захист від стрибків напруги | немає |
| Матеріал робочої поверхні | загартоване скло |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Наявність кришки | без крихти |
| Наявність решітки | немає |
| Об'єднання зон нагріву | немає |
| Потужність конфорки 1 | 1250 Вт |
| Потужність конфорки 2 | - |
| Потужність конфорки 3 | - |
| Потужність конфорки 4 | - |
| Розміри (ВхШхГ) | 8х25х28 см |
| Розпізнавання посуду | немає |
| Таймер | без таймера |
| Тип зони нагріву | інфрачервона |
| Тип плити | Електрична |
| Тип управління | поворотний перемикач |
| Функція PowerBoost | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴








