
Телевізор Philips 55PUS7000/12
18 499 ₴
- В наявності
- Код: 55PUS7000/12
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Smart TV | зі Smart TV |
| VESA | 200 х 100 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | MP3, WAV, AAC, FLAC |
| Вага без підставки | 9.7 кг |
| Вага з підставкою | 9.9 кг |
| Версія Android | - |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
| Внутрішня пам'ять | 8 ГБ |
| відео | AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1 |
| Відстань між ніжками | 810 мм |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Діагональ екрана | 55" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Енергоспоживання | 66 Вт |
| Комплект поставки | ножки, пульт ДУ, 2 батарейки AAA, підставка на стіл, шнур живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Контрастність | немає даних |
| Кут огляду | немає даних |
| Модель пульту | - |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Операційна система | Titan |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Процесор зображення | Pixel Precise Ultra HD |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Роз'єми | 3хHDMI, 2хUSB, RF-in, Ethernet, mini Jack |
| Дозвіл екрану | 4K UHD (3840х2160) |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1226x715x88 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1226x735x256 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технологія дисплея | LED |
| Технології звуку | Dolby Atmos |
| Тип матриці | DLED |
| Фото | JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Час відгуку | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 499 ₴







