
Планшет Microsoft Surface Pro 10 16GB/1TB Platinum (ZDX-00001)
109 499 ₴
- В наявності
- Код: ZDX-00001
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захистіть свій бізнес та дані клієнтів
Surface Pro 10 для бізнесу - це ПК з ядром Secured, розроблений для підвищення рівня безпеки Windows 11 Pro і забезпечує додатковий апаратний та програмний захист.
Безпека прямо з коробки
Нові пристрої з Windows 11 Pro об’єднують апаратне та програмне забезпечення для потужного захисту, у тому числі зниження кількості атак на вбудоване ПЗ в 3,1 рази.
Захист даних від несанкціонованого доступу через USB
Surface Pro 10 for Business, Surface Thunderbolt 4 Dock та Dynamic USB-C Disablement гарантують, що передача даних здійснюватиметься лише за допомогою авторизованих док-станцій та пристроїв.
Блокування нових та виникаючих загроз від додатків
Smart App Control забезпечує значний захист, блокуючи шкідливі або недовірені програми. Він також допомагає блокувати програми, які можуть сповільнювати роботу пристрою або показувати несподівану рекламу.
Surface IT Toolkit
Легко усувайте проблеми Surface за допомогою однієї програми. Блокування апаратних компонентів, створення образів відновлення та багато іншого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 879 г |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Батарея | Літій-полімерна, до 19 годин |
| Бездротова зарядка | немає |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Графічний процесор | Intel Arc Graphics |
| Додаткові роз'єми | Surface Connect, Surface Type Cover |
| Діагональ екрану | 13" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Кількість ядер | 12 |
| Навігація система | відсутня |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | без роз'єму 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | без ч охолодження/скла |
| Наяність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 1 ТБ |
| Оперативна пам'ять | 16 Гб |
| Основа камери | 10 Мп |
| Потужність заряджання | 39 Вт |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 165U |
| Підтримка SD-карти | немає |
| Підтримка еSim | немає |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | немає |
| Дозвіл екрану | 2880 х 1920 |
| Розмір (ВхШхГ) | 287 x 208.6 x 9.3 мм |
| Серія | Microsoft Surface Pro 10 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | 1.2 — 4.9 ГГц |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Швидка зарядка | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 499 ₴








