
Випрямляч для волосся Babyliss ST493E
4 399 ₴
- В наявності
- Код: ST493E
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластини
У випрямляча встановлені плаваючі пластини розміром 39 x 100 мм для швидкого випрямлення середньої та довгої довжини волосся. Крім того, він оснащений знімним гребінцем, ідеальним для розчісування пасом під час процесу випрямлення.
Функція пари
Отримайте оптимальне зволоження та ефективність під час випрямлення завдяки функції подачі пари. Пара проникає глибоко в волокна волосся, зволожуючи та захищаючи їх. Для цього достатньо наповнити резервуар водою.
Покриття турмалін-кераміка
Покриття з турмаліну та кераміки забезпечує рівномірну температуру та ідеальне ковзання для захисту волосся при кожному проході.
Температура
Регулюйте нагрів залежно від типу вашого волосся, вибираючи з 5 налаштувань температури від 150 до 230°C.
Зручність використання
Покращена ефективність для кучерявого волосся завдяки знімним гребінцям. Легке зберігання завдяки системі фіксації пластин.
Безпека
Для запобігання опіків або перегріву передбачена функція автоматичної зупинки.
Зручність у використанні
Поворотний шнур довжиною 2,5 м забезпечує оптимальну маневреність.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Ширина пластин | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | без іонізації |
| Автовідключення | є |
| Дисплей / Індикація температури | є |
| Довжина шнура | 2.5 м |
| Додаткові насадки | гребінець |
| Харчування | Мережа |
| Колір | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 5 режимів |
| Обертання насадки | відсутнє |
| Обертаючий шнур | є |
| Петля для підвішування | немає |
| Плавальні пластини | відсутні |
| Подання пари | є |
| Покриття пластин | кераміка |
| Потужність | 67 Вт Вт |
| Регулювання температури | є |
| Робоча температура | 150-230°C |
| Рукавичка/ Термоклімка | клімок |
| Тип | випрямляч для волосся |
| Збирач | немає |
| Холодне обдування | відсутнє |
| Час нагріву | 30 сек |
| Чехол | без ч охоло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 399 ₴









