
Акустична система REAL-EL S-130 Black
639 ₴
- В наявності
- Код: EL121100018
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультимедійна акустична система REAL-EL S-130 – це легке та доступне рішення для озвучування комп’ютера чи ноутбука. АС оснащена вбудованим підсилювачем та акустичним кабелем, тому її можна швидко підключити практично до будь-яких джерел аудіосигналу. Живлення здійснюється через USB-порт ПК, ноутбука або через блок живлення 5V DC за допомогою вбудованого кабелю USB.
REAL-EL S-130 має зручний пульт керування, що дозволяє регулювати гучність одним рухом без необхідності торкатися самої колонки. Такий контроль робить використання ще комфортнішим.
Підсвічування додає динаміки та створює приємну атмосферу, коли ви хочете додати настрій під час прослуховування чи перегляду відео.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 10 Вт |
| Тип | Портативні |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | є |
| 6.5 мм (jack) | немає |
| AirPlay | немає |
| Bluetooth | немає |
| Chromecast | немає |
| Coaxial | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| HDMI ARC | немає |
| NFC | немає |
| RCA | немає |
| S/PDIF | немає |
| USB | немає |
| USB Type-A | немає |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| XLR / TRS / TS | немає |
| microUSB | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Аудіо | немає |
| Вага загальна | 0.65 кг |
| Габарити загальні | 180 х 90 х 80 мм |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | - |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | 65 мм |
| Харчування | від USB |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Чорний |
| Комплект поставки | 2 динаміка з кабелями, посібник користувача |
| Кількість колонок | 2 шт |
| Кількість смуг | немає даних |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | - |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | - |
| пульт ДК | немає |
| Підсвічування | є |
| Сабвуфер | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час роботи | - |
| Частотний діапазон | 90 - 20 000 Гц |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 639 ₴










