
Відеокарта AMD Radeon RX 9060 XT 8GB GDDR6 Pulse Gaming OC Sapphire (11350-04-20G)
20 500 ₴
- В наявності
- Код: 11350-04-20G
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Sapphire RX 9060 XT Pulse — потужна відеокарта для геймерів, які прагнуть високої продуктивності. Вона забезпечує швидке відтворення графіки та підтримку сучасних технологій для захопливого ігрового досвіду, а також поєднує компактний дизайн із передовими технологіями охолодження.
Відеокарта базується на архітектурі AMD RDNA 4, яка забезпечує високу продуктивність у сучасних іграх завдяки підтримці штучного інтелекту та передових графічних технологій. Це дозволяє насолоджуватися плавним геймплеєм у роздільній здатності 1440p і навіть 4K у деяких проєктах.
Система охолодження Dual-X Cooling із вентиляторами AeroCurve забезпечує оптимальний тепловий режим. Завдяки зниженню повітряного опору та підвищенню діапазону обертів вентиляторів відеокарта залишається тихою навіть під високим навантаженням. Це гарантує стабільну роботу під час тривалих ігрових сесій, а також сприяє довговічності компонентів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sapphire |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| USB Type-C | відсутній |
| Інтерфейс підключення | PCI-Express 5.0 |
| Виробник графічного процесора | AMD |
| Відновлена | Немає |
| Графічний чіп | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Довжина відеокарти | 244 мм |
| Додаткове живлення | 1х8-pin |
| Колір | Black |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість займаних слотів | 2 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 3 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність розгону (ОС) | з розгоном |
| Об'єм пам'яті | 8 ГБ |
| Призначення | ігрова |
| Підтримка AMD CrossFireX | немає |
| Підтримка Nvidia SLI | немає |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Серія AMD | Radeon RX 9000 Series |
| Серія Nvidia | - |
| Система охолодження | активна |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Частота пам'яті, МГц | 20000 |
| Частота ядра МГц | Boost Clock : 3290 MHz/Game Clock: 2700 MHz |
| Шина пам'яті | 128 біт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 500 ₴







