
Вбудований холодильник Liebherr ICNSD5603
69 449 ₴
- В наявності
- Код: ICNSD5603
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технологія EasyFresh
Відділення EasyFresh довго зберігатиме свіжість ваших продуктів. Тут забезпечуються оптимальні умови зберігання для незапакованих овочів і фруктів. Кришка щільно прилягає, завдяки чому для продуктів забезпечується належний рівень вологості. Так продукти довше залишаються свіжими.
Технологія NoFrost
Відкриваючи морозильну камеру ви хочете бачити продукти, а не лід або іній. Технологія NoFrost захищає морозильну камеру від обледеніння, що зазвичай потребує багато енергії й іноді – значних витрат. Завдяки NoFrost вам не доведеться витрачати купу зусиль на розморожування холодильника, тож ви матимете більше часу на інші справи та зможете зекономити гроші.
SmartDeviceBox з можливістю модернізації
Хочете бути готовими до майбутнього Розумного Дому? Ваш Liebherr із задоволенням допоможе. Ви можете оснастити його SmartDeviceBox, який підключить ваш Liebherr до Інтернету. SmartDeviceBox можна встановити всього за кілька кроків, і він відкриє вам увесь світ цифрових можливостей вже сьогодні.
Технологія DuoCooling
Технологія DuoCooling передбачає використання двох окремих контурів, тому повітря з холодильної та морозильної камер не змішується. Завдяки цьому продукти не пересихають і не вбирають сторонні запахи. Це означає, що ви викидатимете й купуватимете менше продуктів і матимете змогу більше заощаджувати й насолоджуватися життям.
Сенсорний дисплей
Це дійсно вражає: завдяки сенсорному дисплею користуватися холодильником Liebherr просто й ви робитимете це інтуїтивно. Усі функції чітко впорядковані. За допомогою дотиків можна легко вибирати функції та перевіряти поточну температуру холодильника.
VarioSpace
Хочете зберегти багаторівневий торт із морозива до літньої вечірки? Жодних проблем. Якщо у вас є морозильна камера Liebherr, місця вистачить на все. Завдяки системі VarioSpace можна вийняти окремі ящики і – вуаля! – у вас є додатковий простір для розміщення високих продуктів.
Дуже тиха робота
Вам доведеться прислухатися, щоб почути, як працює Liebherr. Чому так? Усі холодильні компоненти, такі як компресори, клапани, вентилятори й випаровувачі оптимізовано й пристосовано для спільного використання. Так ви чутимете на своїй кухні лише те, що хочете.
Режим SuperFrost
Хочете заморозити свіжі фрукти так, щоб вони не втратили вітаміни? Увімкніть режим SuperFrost, щоб збільшити інтенсивність охолодження в морозильній камері. Так підтримуватиметься стала температура, коли ви покладете незаморожені продукти. Режим SuperFrost також зберігає електроенергію: якщо не вимкнути функцію вручну, вона деактивується автоматично через 65 годин.
Функція SuperCool
Хочете, щоб у холодильнику була оптимальна температура, навіть якщо ви покладете в нього теплі продукти з ринку? Для цього ми додали функцію SuperCool: якщо ввімкнути її, ваш Liebherr працюватиме зі збільшеною потужністю, доки свіжі продукти не охолодяться до температури вже наявних. Після цього функція SuperCool автоматично вимкнеться.
Місце для деко
Хочете, щоб домашній фруктовий торт залишався свіжим? Або потрібно десь залишити підготовану піцу, щоб пізніше спекти? У вашому Liebherr знайдеться місце навіть для деко. Дуже зручно, що двері в холодильнику відкриваються на 90°, тож ви зможете легко поставити й дістати деко.
Система PowerCooling
Хочете бути певні, що холод розподіляється відносно рівномірно? Про це потурбується система PowerCooling: потужний і водночас тихий вентилятор розподіляє холодне повітря по всьому холодильнику.
Верхнє світлодіодне освітлення
Верхнє світлодіодне освітлення забезпечує гарний огляд продуктів. Додаткове підсвічування: світлодіодні блоки розташовані над скляними полицями так, щоб продукти було добре видно, навіть якщо холодильник заповнений.
EasyFresh-Safe з вбудованою направляючою для ящика
Завдяки вбудованим направляючим та обмежувачу висування, відділення EasyFresh легко відкривається й зачиняється. Ще одна перевага: конструкція направляючих рейок гарантує щільнысть закриття відділення. Тому охолоджені продукти завжди зберігаються в оптимальних умовах.
Зручне регулювання висоти скляних полиць
Потрібно поставити в холодильник велику посудину? Просто відкоригуйте висоту скляних полиць. Можна легко регулювати положення окремих полиць, навіть якщо на них лежать продукти.
Режим EnergySaver
Хочете водночас заощаджувати електроенергію та гроші? З холодильником Liebherr це буде дуже легко, адже в нього є спеціальний режим. Якщо ввімкнути режим EnergySaver, стандартна температура підвищиться на два градуси. Тому вашому Liebherr потрібно буде ще менше електроенергії, а продукти залишатимуться свіжими.
Блокування дисплея
Дисплей, що світиться, як магніт для дітей – Liebherr також знає про це. Тому дисплей оснащено функцією блокування, щоб запобігти ненавмисній зміні налаштувань. Цю функцію можна легко вимкнути.
Режим PartyMode
Тепер можна зустрічати гостей, адже навіть ваш пристрій Liebherr готовий до вечірки. У режимі PartyMode вмикаються спеціальні функції (наприклад, SuperCool і/або SuperFrost).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 14 годин |
| Дисплей | Так |
| Зона свіжості | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Потужність заморожування | 10 кг/добу |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Суперохолодження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 193.8x54.1x54.5 см |
| Генератор льоду | немає |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Енергоспоживання | 0,61 кВт/добу |
| Загальний обсяг (корисний) | 275 л |
| Керування через Wi-Fi | немає |
| Контейнер для овочів | 1 |
| Корисний об'єм морозильної камери | 70 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 215 л |
| Кількість полиць / Матеріал полиць | 5 шт /загартоване скло |
| Наявність No Frost | No Frost: холодильна + морозильна камера |
| Перевішування дверей | є |
| Полиця для пляшок | є |
| Роздільне регулювання температури | є |
| Розмір вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 1940 х 555 мм |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Сигналізація відчинених дверей | є |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Суперзаморожування | немає |
| Тип керування | сенсори |
| Тип ручок | приховані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 449 ₴




