
Акумуляторна батарея 2E для PowerStation Kufa 5120V 100AH (2E-ESS-EBK-5)
35 999 ₴
- В наявності
- Код: 2E-ESS-EBK-5
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батарея розширення ємності 2E для PowerStation Kufa на основі технології LiFePO4 є компактним і надійним джерелом живлення ємністю 5 120 кВт·год, з напругою 51,2 В. Вона підтримує паралельне з’єднання до 15 одиниць, має глибину розряду до 95 % і ресурс до 6 000 циклів за 80 % DOD. Струм заряджання та розряджання – 50 А (стандартний) і 100 А (максимальний), робочий діапазон напруги – 44,8–57,6 В.
Завдяки монтажу на стійку, терміналам М6, розміру (442 х 410 х 133 мм) і вазі (45 кг) її легко інтегрувати до системи. Пристрій працює за температурного діапазону від -10 ° С до +45 °C для розряджання та від 0 ° С до +45 °C для заряджання, витримує вологість до 85 % і висоту до 3 000 м, має ступінь захисту IP20 для використання в приміщеннях.
ВАЖЛИВО: Акумуляторна батарея підходить виключно як доповнення для PowerStation Kufa від виробника 2Е.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 100 А·г |
| Вага | 45 кг кг |
| Висота | 200 мм мм |
| Довжина | 442 мм |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність дисплея | LCD |
| Номінальна напруга | 51.2 В |
| Номінальна робоча температура | немає даних |
| Робочий діапазон температур | від -10°C до +40°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клеми | M6 |
| Ширина | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 999 ₴

