
Телевізор Philips 65MLED820/12
45 499 ₴
- В наявності
- Код: 65MLED820/12
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технологія об’ємного звуку з ефектом занурення
Сумісність з Dolby Atmos і DTS:X підносить звук цього телевізора на новий рівень у будь-якій кімнаті. Популярні фільми, найновіші ігри, найбільші спортивні події: завдяки звуковим ефектам, розміщеним у просторі над вами й навколо вас, ви відчуєте, що перебуваєте в самому центрі подій.
Підтримка HDR10+. Побачте більше того, що задумав режисер.
Ваш телевізор Philips має змогу на повну використати переваги відеоформату HDR10+. Контрастність, колір та рівні яскравості налаштовуються для кожного кадру окремо. Незалежно від того, чи це обов’язковий для перегляду серіал, чи новий блокбастер, – тіні будуть глибшими, яскраві ділянки сяятимуть, а кольори будуть ще більш природними.
Titan OS. Зручна ОС.
З нашою платформою для смарт-телевізорів TITAN OS знайти те, що ви любите, – легко і швидко. Ви можете продовжити перегляд серіалу безпосередньо з головного екрана, отримати пропозиції від найкращих потокових сервісів і створити списки перегляду. Ви також можете реорганізувати головний екран, щоб ваші улюблені програми й канали були саме там, де ви хочете.
Під’єднання до мереж розумного дому, голосових помічників тощо
Бездоганна сумісність з Matter означає, що ви можете легко інтегрувати цей 4K-телевізор MiniLED з Ambilight у наявну мережу розумного дому. Ви також можете використовувати пульт ДК телевізора для керування супутниковим або кабельним телебаченням чи пробудження вбудованого сервісу Alexa на телевізорі. А ще телевізор сумісний з інтелектуальними гучномовцями Google та Apple AirPlay.
Технологія квантових точок для неймовірних кольорів і контрасту
Яскравіші кольори. Чіткіші відтінки білого. Більш глибокі відтінки чорного. Технологія Quantum Dot MiniLED забезпечує яскраве й деталізоване зображення з різким контрастом, щоб ви бачили більше кольорів, ніж будь-коли раніше! Наш процесор P5 покращує весь досвід для чудово реалістичного зображення, яке не перевантажує очі.
Завжди ідеальне зображення незалежно від джерела. Процесор Philips P5
Процесор Philips P5 забезпечує таке ж яскраве зображення, як і контент, який вам подобається. Деталі мають помітно більшу глибину. Кольори яскраві, а відтінки шкіри виглядають природно. Контраст настільки чіткий, що ви відчуєте кожну деталь. Рухи ідеально плавні.
Продуманий дизайн. Відповідальне упакування
Завдяки практично безрамковому екрану цей елегантний смарт-телевізор із роздільною здатністю 4K чудово підійде до будь-якого приміщення. Пульт дистанційного керування телевізора виготовлено з переробленого пластику, упаковку – з переробленого картону, сертифікованого FSC, а вставки роздруковані на переробленому папері.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | Titan OS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Smart TV | зі Smart TV |
| VESA | 300 х 300 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | MP3, WAV, AAC, FLAC |
| Вага без підставки | 15.1 кг |
| Вага з підставкою | 15.3 кг |
| Версія Android | - |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
| Внутрішня пам'ять | 8 ГБ |
| відео | AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1 |
| Відстань між ніжками | 1236 мм |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Діагональ екрана | 65" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Енергоспоживання | 121 Вт |
| Комплект поставки | телевізор, батарейки, кабель живлення, підставка, пульт дистанційного керування, документація |
| Контрастність | немає даних |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Модель пульту | - |
| Оперативна пам'ять | немає |
| Покриття екрана | антивідблискове |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Процесор зображення | P5 Perfect Picture Engine |
| Підтримка HDR | є |
| Підтримка NTFS | немає |
| Роз'єми | 3хHDMI, 2хUSB, LAN, CI+ |
| Дозвіл екрану | 4K UHD (3840х2160) |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1446х841х66 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1446x858x280 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технологія дисплея | Mini-LED |
| Технології звуку | Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X |
| Тип матриці | - |
| Фото | JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Час відгуку | немає даних |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 499 ₴





