
Проєктор AOpen QF15a (MR.JWM11.001)
12 895 ₴
- В наявності
- Код: MR.JWM11.001
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AOpen QF15a (MR.JWM11.001) — це багатофункціональний Smart-проєктор з високою роздільною здатністю, який ідеально підходить для домашніх розваг, презентацій та використання в якості мобільного кінотеатру.
Приготуйтеся бути зачарованими інтелектуальним проєктором, він має яскравість 500 ANSI люмен, власну роздільну здатність FHD (максимальна роздільна здатність 4K за частоти 60 Гц) і можливість потокового передавання улюбленого медіаконтенту.
Зображення з діагоналлю 100 дюймів у форматі 1080p Full HD має настільки реалістичний вигляд, що ви можете заприсягтися, що дивитеся у вікно.
Завдяки вбудованій операційній системі Android та модулю Wi-Fi, проєктор є повноцінною Smart TV приставкою. Ви можете легко транслювати контент із YouTube, Netflix та інших потокових сервісів без підключення зовнішніх пристроїв.
Заощаджуйте дорогоцінний час завдяки функції миттєвого вмикання/вимикання світлодіодного джерела світла.
Ресурс LED-джерела становить до 30 000 годин, що практично усуває необхідність заміни лампи протягом усього терміну служби проєктора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aopen |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | з Wi-Fi |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | Bluetooth + Wi-Fi |
| Вага | 2.1 кг кг |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає даних |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, кабель живлення, кабель HDMI, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 218х130х215 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | LED |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 1.06-2.54 м |
| Енергоспоживання | 138 Вт |
| Зворотна проєкція | є |
| Коефіцієнт проекції | 1.4:1 |
| Колір | Бежевий |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 1000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840х2160 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | Android |
| Потужність динаміків | 5 Вт |
| Сила лампи | немає даних |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Дозвіл | 1920х1080 |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає даних |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 10000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 895 ₴










