
Випрямляч для волосся Ardesto Pink Touch HS-R350PT
599 ₴
- В наявності
- Код: HS-R350PT
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Випрямляч HS-R350PT – надійний помічник для догляду за волоссям.
Цифровий LED-дисплей для зручності
Модель HS-R350PT оснащено цифровим LED-дисплеєм, який дає змогу легко контролювати інтенсивність нагрівання. Можна вибрати потрібну температуру в діапазоні від 110 до 200 °C із кроком 10 °C, щоби забезпечити оптимальний догляд за волоссям.
Керамічні пластини для дбайливого випрямлення
Нагрівальні пластини з керамічним покриттям розміром 86 х 24,5 мм рівномірно розподіляють тепло, залишаючи волосся гладеньким і блискучим без пошкодження. Висока швидкість нагрівання – до 200 °C за 3 хв – зумовлює можливість швидко розпочати укладання.
Насамперед безпека
Випрямляч HS-R350PT має функцію автоматичного відключення через 60 хв, що гарантує безпеку навіть у разі, якщо пристрій випадково залишився увімкненим. Додатковий захист від перегрівання забезпечує тривалий термін слугування і надійність експлуатації.
Зручність щодо використання і зберігання
Конструкцією пристрою передбачено фіксацію в закритому положенні для зручного зберігання і кабель живлення, який обертається на 360°, що унеможливлює його заплутування під час використання. Крім того, петля для підвішування робить зберігання випрямляча ще зручнішим.
Компактність і мобільність
Розмір плойки-випрямляча становить 31,5 х 3,1 х 4 см. Пристрій стабільно працюватиме за напруги від 110 до 240 В~ і частоти 50–60 Гц, що зумовлює можливість використовувати його в будь-якому куточку світу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип | Плойки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Ширина пластин | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | без іонізації |
| Автовідключення | є |
| Дисплей / Індикація температури | є |
| Довжина шнура | немає даних |
| Додаткові насадки | - |
| Харчування | Мережа |
| Колір | сірий із рожевим |
| Кількість температурних режимів | 10 режимів |
| Обертання насадки | відсутнє |
| Обертаючий шнур | є |
| Петля для підвішування | є |
| Плавальні пластини | відсутні |
| Подання пари | немає |
| Покриття пластин | кераміка |
| Потужність | 32 Вт Вт |
| Регулювання температури | є |
| Робоча температура | 110-200°C |
| Рукавичка/ Термоклімка | немає |
| Збирач | немає |
| Холодне обдування | відсутнє |
| Час нагріву | 180 сек |
| Чехол | без ч охоло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴










