Samsung The Premiere LPU9D — це флагманський ультракороткофокусний проєктор преміум-класу, який входить до лінійки «Laser TV» від Samsung. Цей пристрій поєднує в собі переваги проєкційної технології та повноцінний функціонал Smart TV, пропонуючи справжній кінематографічний досвід у домашніх умовах.
Перший у світі проєктор HDR10+ забезпечує розширений спектр з понад мільярда кольорів і доповнює кінематографічний досвід перегляду з реалістичною якістю зображення у форматі 4K. LPU9D використовує потрійне лазерне джерело світла, що забезпечує неймовірно насичені та точні кольори. Завдяки цій технології проєктор здатний охоплювати до 154% колірного простору DCI-P3, роблячи зображення живим і реалістичним.
Premiere 9 забезпечує приголомшливе зображення завдяки вражаючому світловому потоку 3450 ISO люмен. Насолоджуйтесь тонкими тінями та яскравими відтінками в кожній сцені за різних умов освітлення.
Ультракороткий фокус
Тепер ви можете встановити проєктор прямо біля стіни. Завдяки нашій технології ультракороткого фокуса проєктор The Premiere проєціює кінематографічні зображення 4K у розмірах до 130 дюймів з дуже короткої відстані.
Потужний звук
Насолоджуйтесь кінематографічним звуком Dolby Atmos завдяки потужним 40-ватним 2.2.2-канальним динамікам і вбудованим низькочастотним динамікам, які створюють об’ємний звуковий купол, забезпечуючи по-справжньому захоплююче звучання домашнього кінотеатру. Справжнє занурення починається з сенсаційного звуку. Завдяки динамікам верхніх каналів і Dolby Atmos Premiere створює неймовірний багатовимірний купол звуку, який занурює вас у кожну сцену. Для ще більш приголомшливого звучання підключіть до The Premiere саундбар або Music Frame. Завдяки технології Q-Symphony ваші пристрої можуть грати разом з ідеальною синхронізацією, не вимикаючи жодного динаміка.
ОС Tizen від Samsung
Насолоджуйтеся функціями Samsung Smart TV з широким вибором найновіших програм і сервісів, які доступні на операційній системі Tizen від Samsung. Ви навіть можете керувати своїми розумними пристроями за допомогою SmartThings і голосового помічника.
SmartThings
Завдяки вбудованому в проєктор Prеmіеге модулю SmartThings ви можете легко під’єднувати розумні пристрої та керувати ними, не використовуючи додатковий пристрій. Ви навіть можете отримувати сповіщення про стан ваших розумних пристроїв прямо з екрана.
Функція Vision Booster
Функція Vision Booster визначає рівень навколишнього освітлення і регулює колір, контрастність і яскравість екрана, щоб забезпечити видимість. Ви можете переглядати контент навіть у яскраво освітленій кімнаті.
Автоматичний ігровий режим з AI
Позбавте себе необхідності змінювати налаштування гри щоразу, коли ви запускаєте нову гру. Автоматичний ігровий режим з AI визначає тип гри – чи то швидкий FPS, чи то розслаблюючий симулятор – і оптимізує налаштування відповідно до нього.
Ігрова панель
Більші та ширші екрани зі співвідношенням сторін 21:9 та 32:9 дають змогу розширити огляд та покращити ігровий досвід. Оптимізуйте свій ігровий процес ще більше за допомогою ігрової панелі для легкого доступу до різних ігрових налаштувань.
Ультракороткий фокус та предметний дизайн
Використовуйте простір максимально ефективно завдяки інноваційному та компактному дизайну The Premiere. Він вписується в будь-яку кімнату, як індивідуальний предмет меблів, пропонуючи виняткову зручність завдяки ультракороткому фокусу, що дозволяє розмістити його впритул до стіни.
Режим Custom Ambient
Коли ви не переглядаєте контент, ви можете використовувати The Premieгe для проєціювання чудового фонового зображення. Виберіть один з існуючих варіантів або створіть свій власний екран на мобільному пристрої, і зробіть стіну полотном для всіх своїх настроїв.
Пульт на сонячній батареї SolarCell
Завдяки сонячній панелі на задній стороні пульта, яку можна використовувати для зарядки, вам більше не потрібно використовувати одноразові батарейки для SolarCell Remote.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Стан | Новий |
| Размеры | |
| Вага | 11.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | є |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | з Wi-Fi |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | немає |
| Безпровідні можливості | Bluetooth + Wi-Fi |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | 5.2 |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, кабель живлення, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 550х141.3х384.1 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | Laser |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 2.54-3.3 м |
| Енергоспоживання | 410 Вт |
| Зворотна проєкція | є |
| Коефіцієнт проекції | 0.189:1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 1500:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 3 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840х2160 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | Tizen |
| Потужність динаміків | 40 Вт |
| Сила лампи | немає даних |
| Призначення | ультракороткофокусні |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | є |
| Дозвіл | 3840х2160 |
| Співвідношення сторін зображення | 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | є |
| Яскравість | 3450 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 999 ₴











