
Проєктор Epson EB-E24 (V11HB51042)
28 925 ₴
- В наявності
- Код: V11HB51042
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Epson EB-E24 — це надійний мультимедійний проєктор із роздільною здатністю XGA, яскравістю 3600 лм і технологією 3LCD, який ідеально підходить для навчання, офісних презентацій і базових мультимедійних потреб.
Завдяки технології 3LCD пристрій забезпечує насичене, природне зображення без мерехтіння.
Його легко використовувати завдяки простому меню, автоматичній корекції трапеції та широкому вибору інтерфейсів, включно з HDMI, USB і VGA.
Ідеально підходить для аудиторій, переговорних кімнат та мобільних демонстрацій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вага | 2.7 кг кг |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, кабель живлення, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 302х92х249 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | UHE |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 0.76-8.9 м |
| Енергоспоживання | 284 Вт |
| Зворотна проєкція | є |
| Коефіцієнт проекції | 1.44-2.88:1 |
| Колір | Білий |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 15000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 3 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1024х768 |
| Максимальна фокусна відстань | 16.7 мм |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 5 Вт |
| Сила лампи | 210 Вт |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Дозвіл | 1024х768 |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | є |
| Яскравість | 3600 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 925 ₴






