
Проєктор Epson EB-W53 (V11HB57042)
33 459 ₴
- В наявності
- Код: V11HB57042
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Epson EB-W53 — це надійний мультимедійний проєктор із роздільною здатністю WXGA, яскравістю 4000 лм і технологією 3LCD, який ідеально підходить для навчання, офісних презентацій і базових мультимедійних потреб.
Завдяки технології 3LCD пристрій забезпечує насичене, природне зображення без мерехтіння.
Його легко використовувати завдяки простому меню, автоматичній корекції трапеції та інтерфейсу HDMI.
Ідеально підходить для аудиторій, переговорних кімнат та мобільних демонстрацій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | немає |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вага | 2.5 кг кг |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, кабель живлення, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 302х82х237 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | UHE |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | 0.84-9.53 м |
| Енергоспоживання | 284 Вт |
| Зворотна проєкція | є |
| Коефіцієнт проекції | 1.27-2.54:1 |
| Колір | Білий |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 15000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1280х800 |
| Максимальна фокусна відстань | 16.7 мм |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 2 Вт |
| Сила лампи | 210 Вт |
| Призначення | для роботи та освіти |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Дозвіл | 1280х800 |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Співвідношення сторін зображення | 16:10 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | є |
| Яскравість | 4000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 459 ₴




