
Проєктор Acer X1528Ki (MR.JW011.001)
30 935 ₴
- В наявності
- Код: MR.JW011.001
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Acer BlueLightShield
Захистіть свої очі від непотрібної напруги за допомогою технології Acer BlueLightShield.
Acer LumiSens
Acer LumiSense регулює яскравість зображення та насиченість кольору в залежності від контенту, що переглядається.
Acer ColorBoost3D
Відтворюйте реалістичні кольори та неймовірно яскраві зображення за допомогою технології Acer ColorBoost3D.
Acer ColorSafe II
Насолоджуйтесь стабільними природними кольорами з технологією ColorSafe II, яка керує динамічними рівнями RGB для запобігання вицвітання.
Цілодобова робота
Цей проєктор підходить для безперервного використання день у день – він ідеально підходить для публічних показів і виставок.
Безпровідна проекція
Уникайте плутанини проводів за допомогою простих варіантів бездротової проекції та конструкції бездротового адаптера.
Автоматична вертикальна корекція трапецеїдальних спотворень
Пошук правильного ракурсу для презентації спрощується завдяки автоматичній корекції трапецеїдальних спотворень, яка усуває вертикальні спотворення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.95 кг |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 245 Вт |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | з Wi-Fi |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | Wi-Fi |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт ДК з батарейками, кабель живлення, кришка об'єктива, керівництво по швидкому запуску, бездротовий модуль UWA5 |
| Габарити (ШхВхГ) | 313x114х240 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | немає даних |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | немає даних |
| Енергоспоживання | 220 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | 1.48-1.62:1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 10000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Максимальна фокусна відстань | 24 мм |
| Мінімальна фокусна відстань | 21.8 мм |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 3 Вт |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає даних |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 4500 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 935 ₴






