
Проєктор Acer X1123 (MR.JXL11.001)
16 940 ₴
- В наявності
- Код: MR.JXL11.001
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскравість 4000 люменів
Насолоджуйтесь максимально чітким і барвистим зображенням навіть за денного освітлення та з великої відстані (у приміщеннях від середнього до великого розміру) завдяки яскравості 4000 люменів.
Роздільна здатність SVGA
Завдяки роздільній здатності 800x600 SVGA впевнено створюйте проєкції чіткого, детального зображення і відео порівняно з тим, чого можна очікувати від стандартних проєкторів.
Додатковий бездротовий апаратний ключ
Позбудьтеся купи дротів завдяки можливостям легкої бездротової проєкції та дизайну із бездротовим апаратним ключем.
Acer ColorBoost3D
Відтворюйте реалістичні кольори та блискуче яскраве зображення з технологією Acer ColorBoost3D.
Acer LumiSense
Acer LumiSense налаштовує яскравість зображення і насиченість кольорів залежно від контенту, який ви переглядаєте.
Acer BlueLightShield
Захистіть свій зір від зайвого навантаження, застосовуючи технологію Acer BlueLightShield.
Acer ColorSafe II
Насолоджуйтеся чіткими, природними кольорами з технологією ColorSafe II, яка контролює динамічні рівні RGB для запобігання послабленню кольорів.
Безпечна для довкілля технологія Acer EcoProjection
Зменшення споживання енергії на 70% і подовження терміну експлуатації лампи до 20 000 годин із технологією Acer EcoProjection.
Вбудовані динаміки
Те, що ви чуєте, буде такої ж хорошої якості, як і те, що ви бачите, завдяки потужним вбудованим динамікам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Чорний |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Размеры | |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | є |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт ДК з батарейками, кабель живлення кабель VGA, кришка об'єктива, посібник швидкого запуску, гарантійний талон |
| Габарити (ШхВхГ) | 300х105х220 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | немає даних |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | немає даних |
| Енергоспоживання | 260 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | 1.96-2.15:1 |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 20000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 2 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 3 Вт |
| Сила лампи | 203 Вт |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Дозвіл | 800х600 |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 4000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 940 ₴






