
Акумуляторна батарея 2E для PowerWall Vezha 51.2V 100Ah (2E-ESS-EBV-5)
45 600 ₴
- В наявності
- Код: 2E-ESS-EBV-5
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея 2E для PowerWall Vezha 51.2V 100Ah (2E-ESS-EBV-5) - високоефективний зовнішній акумуляторний модуль, призначений для значного збільшення загальної ємності системи накопичення енергії 2E PowerWall Vezha.
У модулі зберігання енергії використовуються літій-залізо-фосфатні акумулятори з високою продуктивністю і тривалим терміном слугування.
Здатність витримати до 6000 циклів робить цю батарею інвестицією на багато років, підтримуючи високу залишкову ємність протягом усього терміну служби.
Зручне бездротове підключення спрощує встановлення та конфігурацію, мінімізуючи використання кабелів і забезпечуючи надійний зв’язок між батареєю та основною станцією.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 47 кг |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 100 А·г |
| Колір | Білий |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 51.2 В |
| Номінальна робоча температура | 25±2°C |
| Робочий діапазон температур | від -10°C до +45°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клеми | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 600 ₴

