
Проєктор Epson EB-FH54 (V11HB59042)
67 375 ₴
- В наявності
- Код: V11HB59042
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проєктор Epson EB-FH54 поєднує високу продуктивність із мобільністю. Завдяки роздільній здатності Full HD (1920x1080) він забезпечує чітке, деталізоване зображення з натуральною передачею кольорів, що досягається завдяки технології 3LCD. Яскравість 4100 люмен дозволяє працювати навіть у добре освітлених приміщеннях. Гнучкий зум 1.3–2.09 забезпечує просту інсталяцію на різній відстані, а бездротове підключення Wi-Fi забезпечує зручність стримінгу та презентацій із мобільних пристроїв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | з Wi-Fi |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Безпровідні можливості | Wi-Fi |
| Вага | 3.1 кг кг |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт ДК з батарейками, кабель живлення, сумка для транспортування, посібник користувача |
| Габарити (ШхВхГ) | 309х105х283 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Світло | UHP |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрану | немає даних |
| Енергоспоживання | 327 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | 1.3-2.09:1 |
| Колір | Білий |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 16000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 16 Вт |
| Сила лампи | 230 Вт |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Дозвіл | 1920х1080 |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Співвідношення сторін зображення | 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає даних |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 4100 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 375 ₴




