
Ігрова консоль Asus ROG Xbox Ally 512GB (90NV00G1-M001P0)
36 499 ₴
- В наявності
- Код: 90NV00G1-M001P0
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Asus ROG Xbox Ally 512GB (90NV00G1-M001P0) - це портативна ігрова консоль, створена для забезпечення високоякісного ігрового досвіду в дорозі. Пристрій поєднує потужну апаратну начинку з оптимізованою під ігри операційною системою Windows 11 Home, що відкриває доступ до величезної бібліотеки ігор з різних платформ.
ROG Xbox Ally – це поєднання потужності та автономності, адже він працює на базі енергоефективного процесора AMD Ryzen Z2 A, що забезпечує продуктивність рівня сучасних ігрових консолей, та дозволяє грати годинами без підзарядки, де б ви не були.
Подорожуйте та грайте з упевненістю на ROG Xbox Ally завдяки акумулятору ємністю 60 Вт*год. Turbo-режим забезпечить плавний ігровий процес, а режим Silent – тишу й найдовший час роботи від акумулятора. Вибір за вами.
ROG Xbox Ally – це зручність, до якої ви звикли. Розроблений, щоб відчуватися природно, як ваш улюблений контролер Xbox, він має більш глибокі текстуровані ручки, що забезпечують надійне утримання пристрою під час тривалих ігрових сесій удома або в дорозі.
Xbox Ally отримав яскравий 7-дюймовий сенсорний дисплей з роздільною здатністю 1080p, частотою оновлення 120 Гц і технологією FreeSync Premium – для плавного геймплею навіть на відкритому повітрі. Екран захищає міцне скло Gorilla Glass, а стереозвук забезпечують два динаміки з технологією Smart Amp – стиль і якість у кожній деталі.
Насолоджуйтеся найновішими ігровими хітами для ПК та іграми, що входять до Game Pass, на ROG Xbox Ally під керуванням Windows. Транслюйте ігри, інстальовані на вашій консолі Xbox, включно з іграми Game Pass, на ROG Xbox Ally за допомогою функції Xbox Remote Play. Грайте в улюблені ігри в режимі хмарного геймінгу за допомогою сервісу Xbox Cloud Gaming (бета-версія). Не витрачайте час на інсталяцію, одразу до бою! (Потрібна передплата на Game Pass). Грайте з друзями, підключивши телевізор і додаткові контролери за допомогою док-станції ROG Bulwark або Gaming Charger Dock.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Лінійки | Xbox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.2 |
| Ethernet | немає |
| HDMI | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Акумулятор | 60 Вт·год |
| Вага | 0.67 кг кг |
| Графічний процесор | AMD Radeon RDNA 2, 1.8 ГГц |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Дисплей | 7" |
| Колір | white |
| Кількість геймпадов у комплекті | не входить до комплекту |
| Кількість ігор | немає |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 х 1080 |
| Мoдель | Asus ROG Xbox Ally |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 512 ГБ |
| Платформа | Windows |
| Процесор | AMD Ryzen Z2 A |
| Підтримка носіїв | карта пам'яті |
| Розміри | 290 х 121 х 50.9 мм |
| Тип | портативна |
| Тип вбудованої пам'яті | NVMe SSD |
| Тип дисплея | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Час автономної роботи | до 7 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 499 ₴










