
Електропростирадло Beurer TS 19 White
3 619 ₴
- В наявності
- Код: TS 19
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електропростирадло компактного розміру 130 х 75 см. Приємно зігріває та утримує тепло в будь-яку погоду. Ідеальний варіант для тих, хто любить спати з відкритим вікном. Простирадло обладнане трьома налаштуваннями температури, вбудована система безпеки. Можна прати в машинці, від’єднавши вимикач.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | Немає |
| Вага | 1.8 кг кг |
| Від’єднувальний кабель. | Да |
| Дисплей | Немає |
| Харчування | Мережа |
| Знімний чохол | Немає |
| Керування | світлодіодний кнопковий перемикач |
| Масаж | Немає |
| Матеріал | Фліс |
| Можливість прання | Да |
| Потужність | 50 Вт Вт |
| Призначення грілки | - |
| Регулювання температури | Да |
| Розміри | 130 х 75 см |
| Розміри (ВхШхГ) | 130 х 0.8 х 75 см |
| Світловий індикатор | Да |
| Сумісність зі смартфоном | Немає |
| Тип | електроковдра |
| Фіксація простирадла на матраці | Немає |
| Швидкий нагрів | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 619 ₴



