
Електроковдра Beurer HD 150 Nordic Gray
7 299 ₴
- В наявності
- Код: HD 150 NORDIC
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже велика електроковдра забезпечить приємне тепло у холодні дні. Нагріває постіль за 10 хвилин, споживає мало електроенергії. Пухнастий матеріал ковдри затишно зігріє та допоможе розслабитися. Безпечне використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір | Сірий |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | Да |
| Вага | 2.09 кг кг |
| Від’єднувальний кабель. | Да |
| Дисплей | Немає |
| Харчування | Мережа |
| Знімний чохол | Немає |
| Керування | світлодіодний кнопковий перемикач |
| Масаж | Немає |
| Матеріал | Фліс |
| Можливість прання | Да |
| Потужність | 150 Вт Вт |
| Призначення грілки | - |
| Регулювання температури | Да |
| Розміри | 200 х 150 см |
| Розміри (ВхШхГ) | 200 х 150 х 2 см |
| Світловий індикатор | Да |
| Сумісність зі смартфоном | Немає |
| Тип | електроковдра |
| Фіксація простирадла на матраці | Немає |
| Швидкий нагрів | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 299 ₴



