
Електропростирадло Beurer UB 68 White
10 529 ₴
- В наявності
- Код: UB 68
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електропростирадло для двоспального ліжка. Дві окремі зони налаштування обігріву для індивідуального комфорту. Міцний здоровий сон в будь-яку погоду. Два інноваційних світлодіодних кнопкових контролера для двох зон обігріву з індивідуальним регулюванням. Дві зони і чотири температурні режими для кожного користувача. Автоматичне вимкнення приблизно через 12 годин. Автоматичне перемикання режиму з рівня 4/3 на рівень 2 через 3 години. Відображення температури з підсвічуванням.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | Да |
| Вага | 0.9 кг кг |
| Від’єднувальний кабель. | Да |
| Дисплей | Немає |
| Харчування | Мережа |
| Знімний чохол | Немає |
| Керування | світлодіодний кнопковий перемикач |
| Масаж | Немає |
| Матеріал | Фліс |
| Можливість прання | Да |
| Потужність | 120 Вт Вт |
| Призначення грілки | - |
| Регулювання температури | Да |
| Розміри | 150 х 160 см |
| Розміри (ВхШхГ) | 1 х 150 х 160 см |
| Світловий індикатор | Да |
| Сумісність зі смартфоном | Немає |
| Тип | електроковдра |
| Фіксація простирадла на матраці | Немає |
| Швидкий нагрів | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 529 ₴





