
Електропростирадло Beurer TS 23 White
4 439 ₴
- В наявності
- Код: TS 23
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійне односпальне електропростирадло Beurer для теплого комфортного сну. Дозволяє спати з відкритим вікном в теплі та затишку. Електричне простирадло виготовлене з нетканого матеріалу з декоративним візерунком. Приємне на дотик, швидко нагрівається, розслаблює і забезпечує здоровий сон. Німецька система Beurer гарантує безпеку використання. Простирадло можна прати в машинці, від’єднавши вимикач.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | Немає |
| Вага | 0.7 кг кг |
| Від’єднувальний кабель. | Да |
| Дисплей | Немає |
| Харчування | Мережа |
| Знімний чохол | Немає |
| Керування | механічне |
| Масаж | Немає |
| Матеріал | Фліс |
| Можливість прання | Да |
| Потужність | 60 Вт Вт |
| Призначення грілки | - |
| Регулювання температури | Да |
| Розміри | 80 х 150 см |
| Розміри (ВхШхГ) | 0.8 х 150 х 80 см |
| Світловий індикатор | Да |
| Сумісність зі смартфоном | Немає |
| Тип | електроковдра |
| Фіксація простирадла на матраці | Немає |
| Швидкий нагрів | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 439 ₴


