
Електроковдра Beurer HD 150 Gray
7 059 ₴
- В наявності
- Код: HD 150
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична ковдра для комфортного та безпечного тепла. М’який матеріал ковдри створює затишок та не залишає ворс. Забезпечує максимально ефективний контактний обігрів, низьке споживання електроенергії. Під великою електроковдрою можна розслабитись у холодну погоду удвох. Безпечно та надійно.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір | Сірий |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | Да |
| Вага | 2.09 кг кг |
| Від’єднувальний кабель. | Да |
| Дисплей | Немає |
| Харчування | Мережа |
| Знімний чохол | Немає |
| Керування | електронне |
| Масаж | Немає |
| Матеріал | Фліс |
| Можливість прання | Да |
| Потужність | 150 Вт Вт |
| Призначення грілки | - |
| Регулювання температури | Да |
| Розміри | 200 х 150 см |
| Розміри (ВхШхГ) | 1 х 150 х 200 см |
| Світловий індикатор | Да |
| Сумісність зі смартфоном | Немає |
| Тип | електроковдра |
| Фіксація простирадла на матраці | Немає |
| Швидкий нагрів | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 059 ₴

