
Електроковдра Beurer HD 75 White
5 969 ₴
- В наявності
- Код: HD 75 WHITE
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М’яка електроковдра з флісу. Дарує індивідуальне тепло і затишок за будь-якої погоди. На вибір шість температурних режимів для максимально комфортного використання. Споживає мало електроенергії, гарантує безпечне використання з системою BSS. Автоматичне вимкнення приблизно через 3 години. Запатентована система електронного регулювання температури. Інформаційний дисплей з підсвічуванням. Можна прати в машині при 30 °C.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | Да |
| Вага | 1.89 кг кг |
| Від’єднувальний кабель. | Да |
| Дисплей | Так |
| Харчування | Мережа |
| Знімний чохол | Немає |
| Керування | механічне |
| Масаж | Немає |
| Матеріал | Фліс |
| Можливість прання | Да |
| Потужність | 100 Вт Вт |
| Призначення грілки | - |
| Регулювання температури | Да |
| Розміри | 130 х 180 см |
| Розміри (ВхШхГ) | 1 х 130 х 180 см |
| Світловий індикатор | Да |
| Сумісність зі смартфоном | Немає |
| Тип | електроковдра |
| Фіксація простирадла на матраці | Немає |
| Швидкий нагрів | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 969 ₴

