
Планшет Blackview Active 7 8/128GB Black (6931548324201)
12 999 ₴
- В наявності
- Код: 6931548324201
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Blackview Active 7 8/128GB Black – планшет, створений для пригод.
Dual AI Камери з нічним баченням
Планшет оснащений двома AI-камерами з підтримкою нічного бачення, що дозволяє бачити невидиме навіть у темряві. 20MP інфрачервона камера відкриває нові можливості для безпеки, спостереження за природою та нічних експедицій.
Військовий рівень захисту та міцний корпус
Корпус планшета виконаний із посиленого композиту з алюмінієвими кнопками та захисними куточками. Скло Corning Gorilla Glass 5 забезпечує додатковий захист дисплея. Планшет витримує екстремальні умови: пил, удари, воду, високі та низькі температури (-20°C до 60°C). Сертифікати MIL-STD-810H та IP68/IP69K гарантують надійність у будь-яких умовах.
Потужний вбудований ліхтар
Вбудоване подвійне світло з трьома режимами (низький, яскравий, надзвичайно яскравий) і SOS / стробоскопним режимом забезпечує безпеку та видимість у темряві. Планшет стане незамінним супутником під час подорожей, кемпінгу або нічної роботи.
Ємний акумулятор та швидка зарядка
10 000 мА·год батарея забезпечує до 12 годин серфінгу в інтернеті, 9 годин відео, 44 години дзвінків та 329 годин у режимі смарт-стендбай. Підтримується швидка зарядка 45W, а також зворотна зарядка OTG для інших пристроїв.
Високопродуктивний процесор MediaTek Helio G81
8 ядерний процесор у парі з Mali-G52 GPU та технологією HyperEngine забезпечує плавну роботу, мультимедіа та ігри. Планшет оснащений 8 ГБ оперативної пам’яті (з можливістю віртуального розширення до 24 ГБ) та 128 ГБ внутрішньої пам’яті з підтримкою microSD до 2 ТБ.
Дисплей 11 FHD+ IPS
Яскравий 11-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1920х1200, співвідношенням сторін 16:10 та сертифікацією TUV SUD Low Blue Light забезпечує комфорт для очей, підтримує режими нічного світла, читання та темний режим.
Інтелектуальні AI-функції
Планшет обладнаний DeepSeek-R1, Gemini AI та GPT-4o mini для швидкої роботи, голосового управління та допомоги у будь-яких задачах. Вбудовані AI-додатки Hi Doki, ImageX, VidGen AI та Soundle AI дозволяють редагувати фото та відео, створювати музику та мультимедійний контент прямо на планшеті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 932 г |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 10 000 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Встановлена ОС | Android 15.0 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 MC2 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрану | 11" |
| Захист від пилу і вологи | IP69K |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Навігація система | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | без ч охолодження/скла |
| Наяність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основа камери | 20+16 Мп |
| Потужність заряджання | 45 Вт |
| Процесор | MediaTek Helio G81 |
| Підтримка SD-карти | до 2 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | є |
| Дозвіл екрану | 1920 x 1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 268.2 х 179.6 х 15.4 мм |
| Серія | Blackview Active 7 |
| Сканер відбитків пальців | є |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Частота | 2 ГГц |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Швидка зарядка | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴







