
Планшет Teclast ArtPad Air 8/128GB Grey (6940709687987)
8 199 ₴
- В наявності
- Код: 6940709687987
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Teclast ArtPad Air – планшет для творчості та продуктивності
Екран Canvas Display забезпечує ідеальне співвідношення сторін для творчості, пропонуючи на 20% більше робочого простору порівняно зі стандартними екранами 16:9. Завдяки вузьким рівномірним рамкам дизайн дає більшу, більш занурюючу площу екрана, що робить його ідеальним для роботи з референсами, вільного малювання та точного редагування без відволікаючих елементів.
11-дюймовий дисплей забезпечує великий, яскравий екран, що дарує найкращий візуальний досвід для художньої роботи. Кожна деталь оживає у кришталево чіткій роздільній здатності, гарантуючи, що ваші твори відображаються з приголомшливою ясністю.
Налаштовувана кнопка дозволяє персоналізувати її функції під ваші потреби, оптимізуючи робочий процес. Легко перемикайте режими для різних завдань та запускайте найчастіше використовувані додатки одним натисканням для швидкого доступу.
Планшет працює на MTK Helio G100 Octa-Core процесорі, забезпечуючи потужну обробку для плавного багатозадачного використання та швидку продуктивність. Ефективний 6-нм процесор гарантує оптимальний час роботи від батареї, а високий результат AnTuTu (400 000+) демонструє виняткову швидкодію системи та додатків.
ArtOS дозволяє налаштовувати робочий простір за профілями для конкретних завдань, таких як малювання чи редагування. Швидка бічна панель забезпечує миттєвий доступ до інструментів і додатків, а функції допоміжного управління допомагають легко орієнтуватися на планшеті, забезпечуючи доступність для всіх користувачів.
Масивна батарея на 8 000 мА·год дозволяє створювати протягом багатьох годин без підзарядки. Підтримка швидкої зарядки 18 Вт дозволяє швидко поповнити заряд та повернутися до роботи без зайвих затримок. Розумний захист зарядки оберігає пристрій від перезарядки та перегріву.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teclast |
| Колір | Сірий |
| Роздільна здатність екрану | 1840x1280 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 523 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 8000 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Встановлена ОС | Android 15.0 |
| Графічний процесор | Mali-G57 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрану | 11" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | метал + пластик |
| Навігація система | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | без роз'єму 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | без ч охолодження/скла |
| Наяність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основа камери | 13 Мп |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | є |
| Розмір (ВхШхГ) | 249 х 179.5 х 7.5 мм |
| Серія | Teclast ArtPad Air |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | 2 x 2.2 ГГц + 6 x 2 ГГц |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Швидка зарядка | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 199 ₴






