
Планшет Teclast P33 Kit 3/64GB Blue (6940709688045)
5 299 ₴
- В наявності
- Код: 6940709688045
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Teclast P33T KIT – це планшет, який створений для навчання, повсякденних задач і мультимедіа, але при цьому залишається простим, легким та невибагливим у використанні. Він отримав сучасний дизайн із металевою рамою, новий енергоефективний процесор Allwinner, актуальну ОС Android 15 Go, а також повний комплект корисних аксесуарів, що перетворюють його на готове робоче місце прямо з коробки.
Яскравість у кожному кадрі
Завдяки 10,1-дюймовому IPS-екрану з технологією широкого кута огляду та роздільною здатністю 1280х800 HD, дисплей забезпечує оптимальний баланс між чіткістю зображення та енергоефективністю, що ідеально підходить для тривалих кіномарафонів. Покращений завдяки технології Teclast T-Colour, він забезпечує більш насичені кольори та більш точні деталі зображення для більш яскравих і захоплюючих аудіовізуальних вражень.
Захоплюючий звук, всебічне задоволення
Teclast P33 оснащений двома стереодинаміками PureSound, що забезпечують захоплюючий стереозвук. У поєднанні з потужним незалежним підсилювальним чіпом він забезпечує не тільки більш гучну гучність, але і більш чисту, вдосконалену якість звуку.
Глобус, до якого ви можете підключитися
Оцініть новий рівень підключення з дводіапазонним Wi-Fi 6, який забезпечує більш високу швидкість і меншу затримку в порівнянні з традиційним Wi-Fi 5. Насолоджуйтесь поліпшеним звуком з форматами кодування високої чіткості Wireless 5.4 і LDAC. Підніміть якість звуку на новий рівень.
Потужна зарядка під рукою
Зарядний інтерфейс Type-C, що не залежить від полярності, простий у використанні та більш сумісний з основними зарядними пристроями.
Чіткі знімки, яскраві моменти
Оснащений 5-мегапіксельною задньою камерою і спалахом для зручного сканування і швидкої зйомки. Фронтальна камера забезпечує більш чіткі відеодзвінки та більш плавне спілкування в інтернеті.
Комплектація: документація, захисна плівка, інструмент для витягання Sim-карти, кабель USB Type-C, клавіатура, миша, навушники, планшет, підставка, стилус, чохол.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teclast |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Android |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 535 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Батарея | 6000 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Встановлена ОС | Android 15.0 |
| Графічний процесор | Mali-G57 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Кількість ядер | 5 |
| Матеріал корпусу | метал + пластик |
| Навігація система | відсутня |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | з клавіатурою |
| Наявність стілусу | стілус у комплекті |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол + захисна плівка |
| Наяність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 3 ГБ |
| Основа камери | 5+0.3 Мп |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процесор | Allwinner A333 |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | є |
| Дозвіл екрану | 1280x800 |
| Розмір (ВхШхГ) | 242.8 х 161.7 х 9.1 мм |
| Серія | Teclast P33 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Частота | 1 x 1.8 ГГц + 4 x 1.6 ГГц |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Швидка зарядка | відсутня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 299 ₴










